- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
WD ELEMENTS SE PORTABLE 5TB BLACK WORLDWIDE
(WDBJRT0050BBK-WESN)
Specifications
| Cache | |
| Capacity | 5TB |
| Colour | Black |
| Form Factor | 2.5" |
| Interface | USB 2.0 and USB 3.0 |
| Product Family | HDD |
| Raid | |
| Series | Elements SE |
| Warranty | 2-Year Limited Warranty |
| Weight | 130g |
| SKU | WDBJRT0050BBK-WESN |
| Barcode # | 718037871486 |
| Brand | Western Digital |
| Shipping Weight | 1.6500kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





