- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
MY PASSPORT 2TB BLUE WORLDWIDE
(WDBYVG0020BBL-WESN)
Specifications
| Cache | |
| Capacity | 2TB |
| Colour | Blue |
| Form Factor | 2.5" |
| Interface | USB 3.0, USB 3.2 Gen 1 |
| Product Family | HDD |
| Raid | |
| Series | My Passport |
| Warranty | 3-Year Limited Warranty |
| Weight | 130g |
| SKU | WDBYVG0020BBL-WESN |
| Barcode # | 718037870281 |
| Brand | Western Digital |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





