- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(NBAC0303NA2)
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 350 g |
| Height | 38 mm |
| Depth | 89 mm |
General Information
| Product Type | PoE Injector |
| Manufacturer Part Number | NBAC0303NA2 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | NBAC0303NA2 |
| Product Name | POE Injector |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
| SKU | NBAC0303NA2 |
| Barcode # | 731304415381 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






