- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
CORSAIR M55 RGB PRO Ambidextrous Multi-Grip Gaming Mouse
(CH-9308011-AP)
| SKU | CH-9308011-AP |
| Barcode # | 840006607748 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





