- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Corsair RGB Fan LED Hub Six 6 port RGB LED hub for CORSAIR RGB fans
(CO-8950020)
| SKU | CO-8950020 |
| Barcode # | 843591094382 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.146m |
| Shipping Cubic | 0.000350000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





