- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Corsair Vengeance RGB PRO SL 32GB (2x16GB) DDR4 3200Mhz C16 White Heatspreader Desktop Gaming Memory
(CMH32GX4M2E3200C16W)
Specifications
| Capacity | 2 x 16GB |
| Error Checking | No |
| Form Factor | DIMM 288 PIN |
| Frequency | 3200MHz |
| Ranking | |
| Series | VENGEANCE RGB PRO SL |
| Type | DDR4 |
| Voltage | 1.35 |
| Warranty | Limited Lifetime |
| SKU | CMH32GX4M2E3200C16W |
| Barcode # | 840006632108 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.130m |
Manufacturer Warranty: 1 Year Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





