Don't pay: $25.00
$24.00
SAVE $1.00 (4%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP DP TO HDMI 1.4 ADAPTER
(F3W43AA)
Specifications
| Compatible/Used for | DisplayPort to HDMI |
| Product Type | Adapter |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty (Return to HP/Dealer - Standard Bench Repair & Phone-in Assistance) |
| SKU | F3W43AA |
| Barcode # | 888182116432 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.160m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





