You Might Want To Add
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

HP LaserJet Pro M479fnw A4 Wireless Colour MultiFunction Laser Printer - Black/Colour Print speed: Up to 27 ppm (24 ipm duplex) - Scan speed: Up to 29 ppm/46 ipm (b&w), up to 20 ppm/34 ipm (colour) - Duty Cycle (monthly): Up to 50,000 pages - Print Quality (B&W/Colour, Best): 600 x 600 dpi, Up to 38, 400 x 600 enhanced dpi - Connectivity: 2.4/5 GHZ 802.11b/g/n Wi-Fi, Gigabit Ethernet LAN - 4.3" Colour Touchscreen - Manual Duplex - Print/Copy/Scan/Fax/Email - W1A78A - 12 Months Limited Warranty HP Color LaserJet Pro MFP M479fnw
(W1A78A)
| SKU | W1A78A |
| Barcode # | 192019000000 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 26.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.490m |
| Shipping Length | 0.590m |
| Shipping Cubic | 0.144550000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





