- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(3VQ03AA)
Specifications
| Accessory | |
| Card Reader | |
| Chipset | |
| Dimensions | 13.5 x 13.5 x 3.2 cm (W x D x H) |
| Form Factor | |
| Front/Rear Ports | |
| Graphics | Intel® UHD Graphics 600 |
| LAN | |
| Memory | 4 GB DDR4-2400 SDRAM |
| Operating System | HP Smart Zero Core |
| Power Supply | 45 W |
| Processor | Intel® Celeron® N4000 |
| Product Family | HP |
| Storage Capacity | 16GB Flash |
| Storage Type | 16GB Flash |
| Weight | 0.74 kg |
| Wireless | |
| Camera | |
| Drive Bay | |
| Expansion Slot | |
| Front I/O | |
| Optical Drive | No |
| Rear I/O | |
| Warranty | 3 Years |
| SKU | 3VQ03AA |
| Barcode # | 192545196536 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 2.0200kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.014950000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
Lenovo ThinkCentre Neo 50S G4 -12JF00EXAU- Intel i5-13400 16GB 3200MHz 256GB SSD
$1,159.00 $1,829.00
HP ELITE 800 MINI G9 I9-12900T 32GBX1-D5NB 1TB WIFI6E BT5.2 W10P-W11DG - 6C6B1PA
$2,439.00 $2,545.98





