- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(2DH78AA)
Specifications
| Accessory | |
| Card Reader | No |
| Chipset | |
| Dimensions | 3.5 x 20 x 20 cm (Vertical orientation without stand) |
| Form Factor | Thin Client |
| Front/Rear Ports | |
| Graphics | Radeon™ R2E Graphics |
| LAN | Realtek GbE |
| Memory | 4 GB DDR4-1866 SDRAM (1 x 4 GB) |
| Operating System | HP ThinPro |
| Power Supply | 45 W, worldwide auto-sensing, 100-240 VAC, 50-60 Hz, energy saving automatic power-down, surge tolerant external adapter |
| Processor | AMD GX-215JJ Dual-Core APU SoC with Radeon™ R2E Graphics (1.5 GHz base frequency, up to 2 GHz burst frequency, 1 MB cache) |
| Product Family | T530 Thin Client |
| Storage Capacity | 8 GB MLC flash memory |
| Storage Type | SSD |
| Weight | 0.96 kg |
| Wireless | No |
| Camera | No |
| Drive Bay | |
| Expansion Slot | |
| Front I/O | 1 USB 3.1 Gen 1; 1 USB 3.1 Type-C™ Gen 1; 1 headset connector |
| Optical Drive | No |
| Rear I/O | 2 DisplayPort™ 1.2; 2 USB 2.0; 1 RJ-45; 1 power connector; 2 USB 3.1 Gen 1; 1 configurable port (choice of serial, VGA or coaxial port) |
| Warranty | HP Total Care Warranty and Services: limited three-year hardware warranty in most regions. |
| SKU | 2DH78AA |
| Barcode # | 191628102068 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 2.6800kg |
| Shipping Width | 0.260m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.496m |
| Shipping Cubic | 0.019344000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
Lenovo ThinkCentre Neo 50S G4 -12JF00EXAU- Intel i5-13400 16GB 3200MHz 256GB SSD
$1,159.00 $1,829.00
HP ELITE 800 MINI G9 I9-12900T 32GBX1-D5NB 1TB WIFI6E BT5.2 W10P-W11DG - 6C6B1PA
$2,439.00 $2,545.98





