BenQ 32" 144Hz 4K UHD 95% P3 HDR10 IPS Designer Monitor w/ Thunderbolt 4 PD3226G
$1,950.00 $2,089.00
(1A9M8AA)
| 3D Support | |
| Accessories | DisplayPort™ cable; HDMI cable; Documentation; VESA Mount adapter; USB Type-C™ to A cable; USB Type-C™ to C™ cable; Cable manager; AC power cord |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Box Weight | |
| Brightness | 266 nits |
| Built-in Speaker | No |
| Colour | Black |
| Contrast Ratio | 1300:1 |
| Dimensions with stand | 60.8 x 21.5 x 52.9 cm |
| Input Connector | 1 USB Type-C™ (Alternative mode DisplayPort™ 1.4, Power Delivery up to 100W); 1 HDMI 2.0a (with HDCP support); 1 DisplayPort™ 1.4-in (with HDCP support); 1 DisplayPort™ 1.4-out (with HDCP support); 1 USB Type-C™ (DisplayPort™ 1.4, Power Delivery up to 15W); 3 USB-A 3.2 Gen 1 |
| Panel Size | 27" |
| Panel Type | IPS |
| Power Supply | 100 - 240 VAC 50/60 Hz |
| Resolution | 4K UHD (3840 x 2160 @ 60 Hz) |
| Response Time | 14 ms gray to gray |
| Stands | Included |
| Viewing Angle | 178° |
| Wall Mounting | 75 mm x 75 mm (bracket included) |
| Warranty | 3/3/3 |
| Weight | 7.8 kg |
| SKU | 1A9M8AA |
| Barcode # | 195122235383 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 10.9000kg |
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
$1,950.00 $2,089.00
$1,437.00 $1,699.00