Don't pay: $249.95
$205.00
SAVE $44.95 (18%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Logitech Rally Mounting Kit - Custom mounts for a sleek installation and secure cabling - Secure connections with robust cable retention brackets - Securely position Rally Camera on wall or near ceiling - Rally Mounting Kit is designed for Logitech Rally systems only. A different mounting system is included with the standalone USB Rally Camera - 939-001644 - 2 Years Limited Warranty
Logitech Rally Mounting Kit for the Logitech Rally Ultra-HD ConferenceCam
(939-001644)
Miscellaneous
| Compatibility | Logitech Rally Camera |
Product Information
| Device Supported | Speaker |
| Camera | |
| Table Hub | |
| Display Hub |
General Information
| Product Type | Mounting Bracket |
| Manufacturer Website Address | http://www.logitech.com/en-au |
| Manufacturer | Logitech |
| Product Name | Rally Mounting Kit |
| Brand Name | Logitech |
| SKU | 939-001644 |
| Barcode # | 97855142979 |
| Brand | LOGITECH |
| Shipping Weight | 1.3000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Shipping Cubic | 0.001400000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





