Don't pay: $433.00
$395.00
SAVE $38.00 (9%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Logitech Tap Table Mount - Designed for the Logitech Tap - Table Thickness Requirements: 20 ~ 50mm - Gromment Hole Diameter: 51 ~ 89mm - Display Angle: 14° Display Angle, 180° Swivel - Integrated Cable Management - Low-Profile Design - 939-001811 - 2 Years Limited Warranty
Tap Table Mount
(939-001811)
Miscellaneous
| Compatibility | Logitech Tap |
Product Information
| Device Supported | Video Conferencing Touch Controller |
General Information
| Product Type | Desk Mount |
| Manufacturer Part Number | 939-001811 |
| Manufacturer Website Address | http://www.logitech.com/en-au |
| Manufacturer | Logitech |
| Product Name | Table Mount |
| Brand Name | Logitech |
| SKU | 939-001811 |
| Barcode # | 97855147325 |
| Brand | LOGITECH |
| Shipping Weight | 0.4300kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.000700000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





