- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(22B-00012)
Miscellaneous
| Platform Supported | PC |
| Operating System Compatibility | Windows 10 |
| Windows 8.1 | |
| Windows 11 |
General Information
| Product Type | Mouse |
| Manufacturer Part Number | 22B-00012 |
| Manufacturer Website Address | http://www.microsoft.com/en-au |
| Manufacturer | Microsoft Corporation |
| Product Name | New Bluetooth Ergonomic Mouse for Business |
| Brand Name | Microsoft |
Physical Characteristics
| Height | 42.4 mm |
| Width | 76.3 mm |
| Depth | 118.2 mm |
| Product Color | Matte Black |
Pointing Device
| Pointing Device Connectivity Technology | Wireless |
| Pointing Device Wireless Technology | Bluetooth/Radio Frequency |
| Number of Programmable Buttons | 2 |
| Scroller Type | Scroll Wheel |
| Wireless Operating Frequency | 2.40 GHz |
| Bluetooth Version | 5 |
| SKU | 22B-00012 |
| Barcode # | 889842435603 |
| Brand | MICROSOFT |
| Shipping Weight | 0.1900kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





