PANZERGLASS Screen Protector - Privacy & Case Friendly , Black - Dual Privacy
Model # P2714
-
SKU: P2714-DD
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(P2714-DD)
Specifications
| Compatible Size | iPhone 12/12 Pro |
| Product Type | Screen Protector |
| Warranty |
| SKU | P2714-DD |
| Barcode # | 5711724127144 |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.200m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




