- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
QM2-2P2G2T Maximize your NAS storage capacity, performance and network connectivity adds support for M.2 SSDs and 2.5GbE connectivity
Applied Models: Check NAS compatibility list: https://www.qnap.com/en/compatibility/
(QM2-2P2G2T)
| SKU | QM2-2P2G2T |
| Model # | QM2-2P2G2T |
| Barcode # | 4713213519073 |
| Brand | QNAP |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.200m |
Manufacturer Warranty: 1 Year Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






