- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
QNAP QM2 SERIES, 2 X PCIE 2280 M.2 SSD SLOTS, PCIe 3 X 8, 1 X AQC113C 10GBE NBASE-T PORT
Applied Models: Check NAS compatibility list: https://www.qnap.com/en/compatibility/(QM2-2P10G1TB)
| SKU | QM2-2P10G1TB |
| Model # | QM2-2P10G1TB |
| Barcode # | 4711103080078 |
| Brand | QNAP |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.690m |
| Shipping Height | 0.190m |
| Shipping Length | 0.150m |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






