Whitebox Compatible BROTHER TN2250 TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBBN2250
Don't pay: $28.60
$18.00
SAVE $10.60 (37%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: BROTHER DCP 7055,BROTHER DCP 7057,BROTHER DCP 7060D,BROTHER DCP 7065DN,BROTHER DCP 7070DW,BROTHER HL 2130,BROTHER HL 2132,BROTHER HL 2220,BROTHER HL 2230,BROTHER HL 2240,BROTHER HL 2240D,BROTHER HL 2242D,BROTHER HL 2250DN,BROTHER HL 2270DW,BROTHER HL 2280DW,BROTHER MFC 7360N,BROTHER HL 7460DN,BROTHER HL 7860DW - - Cartridge Yield: 2,600 pages - - Cartridge Type: Black
(WBBN2250)
| SKU | WBBN2250 |
| Barcode # | 6954300622773 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.7600kg |
| Shipping Width | 0.320m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.085m |
| Shipping Cubic | 0.004624000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




