Whitebox Compatible BROTHER TN253 TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBBN253B
Don't pay: $50.20
$18.00
SAVE $32.20 (64%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: BROTHER HLL3230CDW,BROTHER HLL3270CDW,BROTHER MFCL3745CDW,BROTHER MFCL3770CDW,BROTHER MFCL3750CDW - - Cartridge Yield: 2,500 pages - - Cartridge Type: Black
(WBBN253B)
| SKU | WBBN253B |
| Barcode # | 6986500323143 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.5700kg |
| Shipping Width | 0.085m |
| Shipping Height | 0.133m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Shipping Cubic | 0.003844000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




