WHITEBOX COMPATIBLE BROTHER DR2325 DRUM UNIT
-
SKU: WBBR2325
Don't pay: $28.30
$18.00
SAVE $10.30 (36%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: BROTHER HL L2300D,BROTHER HL L2340DW,BROTHER HL L2365DW,BROTHER HL 2380DW,BROTHER MFC L2700DW,BROTHER MFC 2703DW,BROTHER MFC 2720DW,BROTHER MFC 2740DW,FUJI XEROX DOCUPRINT P265DW,FUJI XEROX DOCUPRINT M225Z,FUJI XEROX DOCUPRINT P225D,FUJI XEROX DOCUPRINT M225DW,FUJI XEROX DOCUPRINT M265Z - - Cartridge Yield: 12,000 pages - - Cartridge Type: Drum
(WBBR2325)
| SKU | WBBR2325 |
| Barcode # | 6955530945083 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.6900kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.210m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.006930000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




