WHITEBOX COMPATIBLE BROTHER TN2350 TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBBN2350
Don't pay: $36.10
$18.00
SAVE $18.10 (50%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: BROTHER HL L2300D,BROTHER HL L2340DW,BROTHER HL L2365DW,BROTHER HL 2380DW,BROTHER MFC L2700DW,BROTHER MFC 2703DW,BROTHER MFC 2720DW,BROTHER MFC 2740DW,BROTHER HL L2305W,BROTHER HL-L2360DW - - Cartridge Yield: 2,600 pages - - Cartridge Type: Black
(WBBN2350)
| SKU | WBBN2350 |
| Barcode # | 6954300625682 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.6700kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.005005000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




