WHITEBOX COMPATIBLE BROTHER TN240 TONER CARTRIDGE CYAN
-
SKU: WBBN240C
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: BROTHER HL 3070CW,BROTHER HL 3040CN,BROTHER MFC 9120CN,BROTHER MFC 9320CW,BROTHER DPC 9010CN,BROTHER HL 3045CN,BROTHER HL 3075CW,BROTHER MFC 9325CW - - Cartridge Yield: 1,400 pages - - Cartridge Type: Cyan
(WBBN240C)
| SKU | WBBN240C |
| Barcode # | 6954300600009 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.7800kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.006732000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




