WHITEBOX COMPATIBLE CANON CART337 TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBCART337
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: CANON MF 229DW,CANON MF249DW - - Cartridge Yield: 2,400 pages - - Cartridge Type: Black
(WBCART337)
| SKU | WBCART337 |
| Barcode # | 6955530972935 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.7350kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.330m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.004752000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




