WHITEBOX COMPATIBLE FUJI XEROX CT201610 TONER CARTRIDGE HIGH YIELD BLACK
-
SKU: WBXCT201610
Don't pay: $20.00
$18.00
SAVE $2.00 (10%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: FUJI XEROX DOCUPRINT P205B,FUJI XEROX DOCUPRINT M205B,FUJI XEROX DOCUPRINT M205FW - - Cartridge Yield: 2,200 pages - - Cartridge Type: Black
(WBXCT201610)
| SKU | WBXCT201610 |
| Barcode # | 6928120897659 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.0940kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000384000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




