WHITEBOX COMPATIBLE FUJI XEROX CT202247 TONER CARTRIDGE CYAN
-
SKU: WBXCT202247
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: FUJI XEROX DCSC2020NW - - Cartridge Yield: 3,000 pages - - Cartridge Type: Cyan
(WBXCT202247)
| SKU | WBXCT202247 |
| Barcode # | 6954300636916 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.4400kg |
| Shipping Width | 0.075m |
| Shipping Height | 0.082m |
| Shipping Length | 0.460m |
| Shipping Cubic | 0.002829000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




