WHITEBOX COMPATIBLE HP CC364X 64X TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: CPHT64X
Don't pay: $93.80
$27.00
SAVE $66.80 (71%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP LASERJET P4015,HP LASERJET P4510,HP LASERJET P4515 - - Cartridge Yield: 24,000 pages - - Cartridge Type: Black
(CPHT64X)
| SKU | CPHT64X |
| Barcode # | 6986500230076 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 2.7600kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.018900000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




