WHITEBOX COMPATIBLE HP CC530A 304A TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: CPHT530
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP COLOR LASERJET CP2025,CANON IMAGECLASS MF8350CDN,HP COLOR LASERJET CM2320,CANON LASER SHOT LBP7200CDN,CANON LASER SHOT LBP7680CX,CANON MF8380CDW,CANON MF8580CDW,CANON MF729CX - - Cartridge Yield: 3,500 pages - - Cartridge Type: Black
(CPHT530)
| SKU | CPHT530 |
| Barcode # | 6954300603352 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.8100kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.003993000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




