WHITEBOX COMPATIBLE HP CF248A 48A TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: CPHT48
Don't pay: $34.10
$18.00
SAVE $16.10 (47%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP LASERJET PRO M15A,HP LASERJET PRO M15W,HP LASERJET PRO MFP M28A,HP LASERJET PRO MFP M28W - - Cartridge Yield: 1,000 pages - - Cartridge Type: Black
(CPHT48)
| SKU | CPHT48 |
| Barcode # | 6954300679074 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.7000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.330m |
| Shipping Cubic | 0.003630000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




