WHITEBOX COMPATIBLE HP Q5945 45A TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: CPHT45
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP LASERJET M4345 MFP,HP LASERJET 4200,HP LASERJET 4300,HP LASERJET 4250,HP LASERJET 4350,HP LASERJET 4345 - - Cartridge Yield: 18,000 pages - - Cartridge Type: Black
(CPHT45)
| SKU | CPHT45 |
| Barcode # | 6954300622476 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 2.6500kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.018900000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




