WHITEBOX COMPATIBLE KYOCERA TK-5154 TONER CARTRIDGE YELLOW
-
SKU: WBK5154Y
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: KYOCERA P6035CDN,KYOCERA M6535CDN - - Cartridge Yield: 10,000 pages - - Cartridge Type: Yellow
(WBK5154Y)
| SKU | WBK5154Y |
| Barcode # | 6954300641385 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.5300kg |
| Shipping Width | 0.107m |
| Shipping Height | 0.133m |
| Shipping Length | 0.393m |
| Shipping Cubic | 0.005593000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




