WHITEBOX COMPATIBLE KYOCERA TK-5244 TONER CARTRIDGE YELLOW
-
SKU: WBK5244Y
Don't pay: $53.10
$19.00
SAVE $34.10 (64%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: KYOCERA ECOSYS P5026CDN,KYOCERA ECOSYS P5026CDW,KYOCERA ECOSYS M5526CDN,KYOCERA ECOSYS M5526CDW,KYOCERA ECOSYS M5526CDNA,KYOCERA ECOSYS M5526CDWA - - Cartridge Yield: 3,000 pages - - Cartridge Type: Yellow
(WBK5244Y)
| SKU | WBK5244Y |
| Barcode # | 6954300672938 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.2400kg |
| Shipping Width | 0.102m |
| Shipping Height | 0.112m |
| Shipping Length | 0.233m |
| Shipping Cubic | 0.002662000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




