WHITEBOX COMPATIBLE KYOCERA WBK3194 TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBK3194
Don't pay: $87.90
$30.00
SAVE $57.90 (66%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: KYOCERA ECOSYS P3055DN,KYOCERA ECOSYS P3060DN,KYOCERA P3155DN,KYOCERA M3860IDN,KYOCERA ECOSYS P3260DN - - Cartridge Yield: 25,000 pages - - Cartridge Type: Black
(WBK3194)
| SKU | WBK3194 |
| Barcode # | 6954300685501 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 1.0750kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Shipping Cubic | 0.005040000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




