WHITEBOX COMPATIBLE KYOCERA WBK5274 TONER CARTRIDGE YELLOW
-
SKU: WBK5274Y
Don't pay: $70.70
$35.00
SAVE $35.70 (50%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: KYOCERA ECOSYS M6230CDN,KYOCERA ECOSYS M6230CIDN,KYOCERA ECOSYS M6630CIDN,KYOCERA P6230CDN - - Cartridge Yield: 6,000 pages - - Cartridge Type: Yellow
(WBK5274Y)
| SKU | WBK5274Y |
| Barcode # | 6954300680100 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.4600kg |
| Shipping Width | 0.105m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.392m |
| Shipping Cubic | 0.005351000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




