WHITEBOX COMPATIBLE OKI C332 TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBO332B
Don't pay: $54.20
$19.00
SAVE $35.20 (65%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: OKI C332DN,OKI MC363DN - - Cartridge Yield: 3,500 pages - - Cartridge Type: Black
(WBO332B)
| SKU | WBO332B |
| Barcode # | 6954300676226 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.5400kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.002880000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




