WHITEBOX COMPATIBLE OKI C532 TONER CARTRIDGE MAGENTA
-
SKU: WBO532M
Don't pay: $73.10
$32.00
SAVE $41.10 (56%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: OKI C532DN,OKI MC573DN,OKI MC563DN - - Cartridge Yield: 6,000 pages - - Cartridge Type: Magenta
(WBO532M)
| SKU | WBO532M |
| Barcode # | 6954300678541 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.4500kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.340m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.002992000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




