WHITEBOX COMPATIBLE SAMSUNG 103L TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBSAM103HY
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: SAMSUNG ML 2950ND,SAMSUNG SCX 4729ND,SAMSUNG ML2955ND - - Cartridge Yield: 2,500 pages - - Cartridge Type: Black
(WBSAM103HY)
| SKU | WBSAM103HY |
| Barcode # | 6986600011261 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 1.0300kg |
| Shipping Width | 0.121m |
| Shipping Height | 0.171m |
| Shipping Length | 0.368m |
| Shipping Cubic | 0.007614000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




