WHITEBOX COMPATIBLE SAMSUNG 406 TONER CARTRIDGE CYAN
-
SKU: WBSAM406C
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: SAMSUNG CLP 360,SAMSUNG CLP 365,SAMSUNG CLX 3300,SAMSUNG CLX 3305,SAMSUNG SLC410W,SAMSUNG SLC460FW - - Cartridge Yield: 1,000 pages - - Cartridge Type: Cyan
(WBSAM406C)
| SKU | WBSAM406C |
| Barcode # | 6955530967504 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.7300kg |
| Shipping Width | 0.177m |
| Shipping Height | 0.191m |
| Shipping Length | 0.369m |
| Shipping Cubic | 0.012475000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




