WHITEBOX COMPATIBLE SAMSUNG CLP325 / CLX3185 TONER CARTRIDGE YELLOW
-
SKU: WBSAM407Y
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: SAMSUNG CLP 320N,SAMSUNG CLP 325,SAMSUNG CLX 3185 - - Cartridge Yield: 1,000 pages - - Cartridge Type: Yellow
(WBSAM407Y)
| SKU | WBSAM407Y |
| Barcode # | 6954300614907 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.8500kg |
| Shipping Width | 0.190m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Shipping Cubic | 0.008436000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




