Don't pay: $3,083.00
$2,187.00
SAVE $896.00 (29%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CC6000-10-3200LCWW)
Software
| Operating System | Android 11 |
Built-in Devices
| Built-in Devices | Speaker |
| Camera |
Memory
| Standard Memory | 4 GB |
| Memory Card Supported | microSD |
Power Description
| Input Voltage | 5.4 V DC |
| 230 V AC | |
| 120 V AC |
Processor & Chipset
| Processor Type | Snapdragon 660 |
| Processor Model | 660 |
| Processor Manufacturer | Qualcomm |
Network & Communication
| Bluetooth | Yes |
| Wireless LAN | Yes |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/d/h/i/r/k/w |
| Ethernet Technology | Gigabit Ethernet |
General Information
| Product Type | POS Kiosk |
| Manufacturer Part Number | CC6000-10-3200LCWW |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Model | CC6000 |
| Product Name | CC6000 POS Kiosk |
| Brand Name | Zebra |
Technical Information
| Barcode Symbology Supported | 1D/2D Zebra SE4710 decoded scanner |
| Image Sensor | Imager |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Barcode Dimension Supported | 2D |
Display & Graphics
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Touchscreen Type | Projected Capacitive |
| Screen Size | 25.7 cm (10.1") |
| Screen Mode | WXGA |
| Touchscreen | Yes |
Interfaces/Ports
| Microphone | Yes |
| USB | Yes |
| Network (RJ-45) | Yes |
| Audio Line In | Yes |
| Number of USB 2.0 Ports | 2 |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 979.8 g |
| Height | 200.7 mm |
| Width | 276.9 mm |
| Depth | 35.6 mm |
| VESA Mount Standard | 100 x 100 |
| SKU | CC6000-10-3200LCWW |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 1.2900kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





