- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
ALOGIC 2m IEC C14 to IEC C15 High Temperature - Male to Female - MOQ:7
(MF-C14C15-02)
| SKU | MF-C14C15-02 |
| Barcode # | 931986605987 |
| Brand | ALOGIC |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Manufacturer Warranty: Limited Product Lifetime Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





