- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(ACDC1005)
Miscellaneous
| Additional Information |
|
| Compatibility | PDU/UPS |
General Information
| Product Type | Rack Mount |
| Manufacturer Part Number | ACDC1005 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | ACDC1005 |
| Product Name | Baying Kit |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 2.72 kg |
| Height | 192.1 cm |
| Width | 3.5 cm |
| Depth | 2.5 cm |
| SKU | ACDC1005 |
| Barcode # | 731304220596 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 104.5500kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






