- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AP9879)
Power Description
| Voltage Rating | 230 V AC |
General Information
| Product Type | Standard Power Cord |
| Manufacturer Part Number | AP9879 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | AP9879 |
| Product Name | 1.98 m Power Cord |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 362.9 g |
| Cord Length | 1.98 m |
| Product Color | Black |
| SKU | AP9879 |
| Barcode # | 731304198734 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 0.5700kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






