- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(PNET1GB)
| SKU | PNET1GB |
| Barcode # | 731304226734 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
Manufacturer Contact Info: http://www.apc.com/, 1800 652 725
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






