- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Belkin 1 Outlet Wallmount Surge Protector (BSV102AU)
(BSV102AU)
Technical Information
| Protection Type | Surge |
| Receptacles | 1 x AC Power |
General Information
| Product Type | Surge Suppressor/Protector |
| Manufacturer Part Number | BSV102AU |
| Manufacturer Website Address | http://www.belkin.com/au |
| Manufacturer | Belkin International, Inc |
| Product Name | Single Outlet Surge Protector |
| Brand Name | Belkin |
| SKU | BSV102AU |
| Barcode # | 745883650934 |
| Brand | BELKIN |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.000650000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





