Don't pay: $45.40
$24.00
SAVE $21.40 (47%)
Stock Availability
🟢Live
ONLINE: ✓ In Stock
Vermont VIC: ✓ In Stock
(Click & Collect Available)
(Click & Collect Available)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Belkin 6 Outlet Surge Protector with 2m Cord (BSV603AU2M)
(BSV603AU2M)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Surge Suppressor/Protector |
| Manufacturer Part Number | BSV603AU2M |
| Manufacturer Website Address | http://www.belkin.com/au |
| Manufacturer | Belkin International, Inc |
| Product Name | 6-Outlets Surge Suppressor/Protector |
| Brand Name | Belkin |
Power Description
| Surge Energy Rating | 650 J |
Physical Characteristics
| Form Factor | External |
| Power Cord/Cable Length | 2 m |
Technical Information
| Protection Type | Surge |
| Receptacles | 6 x AC Power |
| SKU | BSV603AU2M |
| Barcode # | 745883651009 |
| Brand | BELKIN |
| Shipping Weight | 0.7600kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.484m |
| Shipping Cubic | 0.003388000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





