- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
APC ReplacementBattery RBC11 Suits SU2200I, SU2200INET,
(RBC11)
| SKU | RBC11 |
| Barcode # | 731304003335 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 23.5000kg |
| Shipping Width | 0.260m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.470m |
| Shipping Cubic | 0.030550000m3 |
Manufacturer Contact Info: http://www.apc.com/, 1800 652 725
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






