- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
APC Premium Replacement Batt Suits APC BR800I 800VA
(RBC32)
| SKU | RBC32 |
| Barcode # | 731304219088 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 4.7800kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Shipping Cubic | 0.006160000m3 |
Manufacturer Contact Info: http://www.apc.com/, 1800 652 725
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






