- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(F8Z274BTBLK)
Physical Characteristics
| Product Color | Black |
Technical Information
| Conductor | Copper |
| Device Supported | Headphone |
| Audio Device | |
| iPod | |
| Cable Characteristic | Splitter Cable |
| Cable Type | Mini-phone |
| Connector Type on First End | Mini-phone Audio - Male |
| Connector Type on Second End | Mini-phone Audio - Female |
| Number of Ways | 5-way |
| Connector on First End Details | 1 x Mini-phone Audio - Male |
| Connector on Second End Details | 5 x Mini-phone Audio - Female |
Warranty
| Limited Warranty | 3 Year |
General Information
| Product Type | Audio Cable |
| Manufacturer Part Number | F8Z274BTBLK |
| Manufacturer Website Address | http://www.belkin.com/au |
| Manufacturer | Belkin International, Inc |
| Product Name | RockStar Mini-phone Splitter Audio Cable |
| Product Line | Rockstar |
| Brand Name | Belkin |
| SKU | F8Z274BTBLK |
| Barcode # | 722868967973 |
| Brand | BELKIN |
| Shipping Weight | 0.0600kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.000650000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





