- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(3VL59AA)
Specifications
| Accessory | |
| Card Reader | |
| Chipset | |
| Dimensions | 13.5 x 13.5 x 3.2 cm (W x D x H) |
| Form Factor | |
| Front/Rear Ports | |
| Graphics | Intel® UHD Graphics 600 |
| LAN | Gigabit Ethernet |
| Memory | 4 GB DDR4-2400 SDRAM |
| Operating System | HP Smart Zero Core |
| Power Supply | 45 W |
| Processor | Intel® Celeron® N4000 |
| Product Family | HP |
| Storage Capacity | 16GB Flash |
| Storage Type | 16GB Flash |
| Weight | 0.74 kg |
| Wireless | Intel Wireless-AC 9260 |
| Camera | |
| Drive Bay | |
| Expansion Slot | |
| Front I/O | |
| Optical Drive | N/A |
| Rear I/O | |
| Warranty | 3 Years |
| SKU | 3VL59AA |
| Barcode # | 192545196239 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 2.1000kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.013200000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
Lenovo ThinkCentre Neo 50S G4 -12JF00EXAU- Intel i5-13400 16GB 3200MHz 256GB SSD
$1,159.00 $1,829.00
HP Pro Mini 400 G9, i5-14500T, 16GB, 512GB SSD, WLAN, W11P64, (replaces 9E775PT)
$1,416.00 $1,822.44





