Socket Mobile DuraScan D730 Barcode Scanner Handheld 1D Bluetooth USB - Gray
Model # CX3358-1680
-
SKU: CX3358-1680
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Socket Durascan D730 1D Laser Barcode Scanner - Utility Gray - Bluetooth Wireless; Compatible with iOS, Android and Windows Devices (100m Range) - Rugged Design, IP54 Rating - Battery Lasts up to 16 Hours - CX3358-1680 - 12 Months Limited Warranty
(CX3358-1680)
| SKU | CX3358-1680 |
| Barcode # | 758497112071 |
| Brand | SOCKET |
| Shipping Weight | 0.2600kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




